HEMAT TRADE OSTRAVA, a.s.

Jsme obchodní organizací s více než dvacetiletou tradicí na evropském trhu s hutními materiály. Naší hlavní činností je skladování a velkoobchod s hutními výrobky na tuzemském i zahraničním trhu. Skladujeme a dodáváme jeřábové kolejnice, železniční kolejnice i lehké – důlní kolejnice, včetně příslušenství. Dodáváme nosníky HEA, HEB, HEM, IPE, IPN, UPN, UPE, UE, rovnoramenné úhelníky, nerovnoramenné úhelníky, T a TB profily, tyče ploché, tyče kruhové, tyče čtvercové. V našem sortimentu nechybí ani štětovnice, hladké plechy, vzorované plechy, uzavřené profily - JEKLY a další výrobky z produkce polských, českých a západoevropských hutí, včetně doplňujících služeb a marketingu.

Základní obchodní politika přijatá vedením firmy:

1. SERIÓZNOST A TRANSPARENTNOST

Jsme seriózní firmou, která si váží všech slušných a poctivých zákazníků, k serióznímu a etickému vystupování vedeme i všechny naše zaměstnance. Placení svých závazků v termínu považujeme za samozřejmost, taktéž dodržování zákonů a předpisů. Upřednostňujeme otevřenou komunikaci a pravdivou informovanost.

2. RYCHLOST

Spokojenost zákazníka velmi ovlivňuje rychlost zpracování zakázek, jak ve fázi přípravy, tak i ve fázi její realizace. Je proto naším cílem co nejvíce zkrátit čas od zpracování nabídek až po dodání zboží.

3. DĚLENÍ A JINÉ ZPRACOVÁNÍ

Materiály dělíme podle požadavků zákazníků řezáním v dohodnuté toleranci a čase. Zajišťujeme také skružování profilů a trubek za studena, včetně požadované povrchové úpravy.

4. EXPEDICE

Většinu nabízených položek máme na skladě k dispozici pro okamžitý odběr, případně je dovážíme a dodáváme v krátkém termínu po dohodě s odběratelem.

5. DOPRAVA

Součástí poskytovaných služeb je zajištění přepravy zboží zákazníkům na požadované místo vlastní nebo smluvní dopravou, kamiony nebo vagóny.

Mezi naše zákazníky také patří významné české i evropské výrobní a obchodní společnosti.

Jejich prostřednictvím se materály dodávané naší společností podílejí na mnoha zajímavých a významných stavbách v ČR, Evropě, ale i v jiných částech světa.

Sklad

Sidlo

HEMAT TRADE OSTRAVA, a.s.

křižovatka ulic Frýdecká – Štěpaňákova

719 00 Ostrava – Kunčice

provoz:

Po – Pá : 7:00 – 14:00hod

Tel.: +420 553 105 703

Fax: +420 596 238 468

GPS souřadnice:

49°47'15.382"N   18°17'18.240"E

E-mail: hemat@hemat.cz